Velikonoční jarmark

I navzdory skutečnosti, že se počasí během velikonočních svátků opravdu moc jarně netvářilo, všechny třídy naší mateřské školy se zapojily do jarního tvoření a své výrobky předvedly na tradičním velikonočním jarmarku, který se uskutečnil 22.března 2013 v Kulturním domě.

Rádi bychom tímto poděkovali všem rodičům za jejich účast a aktivitu během tradičního „TVOŘIVÉHO ODPOLEDNE S DĚTMI“, které probíhalo ve všech třídách naší školky, ale také těm, kteří se nemohli tohoto dne zúčastnit a vyráběli tak výrobky se svými dětmi doma. Opět se potvrdilo, jak jsou maminky velice nápadité a šikovné, jelikož za některé výrobky by se nemusel stydět ani profesionál.

Stejně jako v předešlých letech, i letos jsme naše výrobky prodávali pouze za symbolické ceny, aby si každý mohl něco odnést a o naše výrobky byl velký zájem. Pro děti jsme také u našeho stolečku připravili i drobné pohoštění ve formě domácího perníku s marcipánem, který vlastnoručně vytvořili naši zaměstnanci.

Příjemnou páteční atmosféru pak podtrhlo vystoupení, ve kterém účinkovaly i naše děti. Mažoretky předvedly svou secvičenou skladbu a děti z tříd „Čertíků a Broučků“přednesly své pásmo básní a písní. Děti byly moc šikovné a celé odpoledne si evidentně velice užily.

Doufáme, že peníze, které jsme na jarmarku utržili, přinesou stejnou radost i opuštěným pejskům v budišovském útulku, kterým jsme celý obnos věnovali. Děkujeme tedy všem, kteří nákupem našich výrobků podpořili úspěch letošního velikonočního jarmarku a budeme se těšit zase za rok.                                                                         Evženie Kostecká – učitelka MŠ